Вила Врадис се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 100м од одалеченост од плажа позади АБ маркетот. Вилата располага со  трокреветни студиа.На само 2 минути од вилата е најголемиот маркет во Ипсос, АБ. Околу вилата има други вили. Секое студио располага со мини кујна (не во секоја кујна има рерна, во некои има само решо), wc+купатило, интернет и паркинг простор. Во студиата има брачен и единечен кревет. Во вилата нема клима.

ТерминиРедовна ценаПромо цена
27.05-03.06 распродадено99e83e
03.06-10.06 распродадено110е 93е
10.06-17.06130е105е
17.06-24.06150е120е
24.06-01.07160е135е
01.07-08.07175е147е
08.07-15.07210е175е
15.07- 22.07225е185е
22.07-29.07225e185e
29.07-05.08225e185e
05.08-12.08225e185e
12.08-19.08225e185e
19.08-26.08184e155e
26.08-02.09165e140e
02.09-09.09152e130e
09.09-16.09123е110е
16.09-23.09107е95е
23.09-30.0999е83е

Во цената на аранжманот е вклучено:
– Превоз на релација Скопје – Игуменица – Скопје
– 7 ноќевања 8 дена во вила Врадис
– Туристички пратите за време на патување и претставник од агенција за време на престој

Во цената на аранжманот не е вклучено:
– Факултативни илзети
– Патничко осигурување

-Клима
– Туристичка такса (3.5 евра од студио за 7  ноќевања која се плаќа задолжително на лице место во објектот)
– Повратен билет за траект – 20 евра од лице (Се плаќа задолжително во автобус)

За оние кои за првпат ќе се одлучат да летуваат на ова дестинација, треба да знаат дека Ипсос се наоѓа северно од Дасија, на околу 15 километри од градот Крф. Омилено место за младите во јули и август, а најпосетено од повозрасните во јуни и септември. Долгата плажа која брои околу 1600 метри од ситни каменчиња надвор и чист песок во солената јонска чиста вода придонесува за тотално уживање. Овој дел од островот нуди убав поглед кон копното на Грција, брегот на Албанија и околните ридчиња со маслинови дрвја и највисокиот врв на Крф- Пантократор. Ние го организираме одморот се со цел повеќе да видите и е комбнација од  релаксирање и авантура со истажување. Уште првиот ден нашиот претставник Ве сместува во студиата и во вечерните часови следува инфо состанок каде добивате доста информации во врска со местото, островот и сл. Исто така оди и презентацијата на екскурзиите која се одвива според дадена програма

Error: Contact form not found.