ВИЛА ВЛАШИЌ има 1/2, 1/3 и 1/3+1 студија на 180 – 190 м. од плажа, опремени со кујна, купатило, ТВ и клима вклучена во цената.

ПЕРИОДНОЌИ1/2 стд1/3 стд
05.06-12.067240360
12.06-19.067250380
19.06-26.067260390
26.06-03.077280420
03.07-10.077320480
10.07-17.077330490
17.07-24.077340499
24.07-31.077340499
31.07-07.087340499
07.08-14.087340499
14.08-21.087340499
21.08-28.087330490
28.08-04.097280420
04.09-11.097260390
11.09.-18.097240360

Цените се изразени во евра за наем на студио за  7 ноќи со сопствен превоз.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).

Напомена: 

  • Задолжително патничко осигурување
  • Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч. по локално време.
  • За хигиената во студиата за време на престојат се грижат самите клиенти.

Error: Contact form not found.