ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 60 – 70 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/4 студија на приземје со: купатило, тераси, кујна, ТВ, клима уред (доплата по 5 € на ден).
Координати: 39.975860, 22.654480

НЕИ ПОРИ Василис
Студија
ПЕРИОДНоќ1/21/31/4
02.06-09.06790100110
09.06-16.067130140150
16.06-23.067180190200
23.06-30.077230250270
30.06-07.077250270290
07.07-14.077270290310
14.07-21.077290310330
21.07-28.077300320340
28.07-04.087300320340
04.08-11.087300320340
11.08-18.087300  320340
18.08-25.087290310330
25.08-01.097260280300
01.09-08.097200220240
08.09-15.097170180190
15.09-22.097130140150
22.09-29.0979095100

Туристичка такса 0,5 еур по студио на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 2300ден. повратен билет. За деца до 14 год 1700 ден.

Напомена: 

 • Задолжително патничко здравствено осигурување
 • За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
 • Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.
 • Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).   

Останати услови :

 • Патниците се должни  1 ден пред поаѓање да се информираат во агенција во врска со патувањето.
 • Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 10-15 минути пред поаѓањето.
 • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира превозното средство
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти
 • Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • При сместувањето, ако гостите забележат некој недостаток, или дел од инвентарот да е оштетен, должни се да ги известат сопствениците на објектот,или лицето кое ги сместува, за да не дојде до плаќање на веќе оштетен инвентар.
 • Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во самата агенција.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

VILA VASILIS
Neoi Poroi, 600 63 Post Code, Greece
Координати: 39.975860, 22.654480

Error: Contact form not found.