Студија и апартмани ”СТЕФИ” се наоѓаат на 80 м од прекрасната песочна плажа Бела Виста на 100 м од центар на градот. Студија 1/3 и 2/4апп и 2/6апп се опремени со кујна, фрижидер, ТВ, тоалет, клима, тераса.

*Климата е вклучена во цената

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99 год.) 40 евра

– Поаѓање од Кичево
– Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22 ч.
– Поаѓање од Ксамил во 14 ч.
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14 ч, а се напуштаат последниот ден до 10 ч

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]