Вила Рени се наоѓа во Ксамил, на мирна и атрактивна локација – на само 150 м. од Бела Виста плажата и 5 мин. од центарот на Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студиа сите комплетно опремини со: кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима и wi-fi.

ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2021

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

НАПОМЕНА: Доплата за превоз

  • 50€ – повратен билет за возрасни
  • 40 € за деца од 2 – 12 години
  • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]