Вила ПОРТО, како што кажува самото име на вилата асоцира дека е во близина на малото пристаниште во Пефкохори, изградена на само 30 метри од брегот на морето, составена од 6 студија, сите се со тераси, комплетно нов ентериер, кревети, телевизори, клими, тоалети и кујни.

ЦЕНА ЗА ЛЕТО 2021

 • Гостите превземаат исчистена соба, и во текот на престојот се обврзани сами да се грижат за хигиената во апартманот
 • Постелнината во студијата се менува на секој 5 ти ден од престојот.
 • Сместувањето во студијата е во 14:00, а напуштањето во 10:00 по локално време.
 • Вилата нема сопствен паркинг
 • ПРОМО цените не подлежат на дополнителни попусти
 • КЛИМАТА  Е ВКЛУЧЕНА  ВО ЦЕНАТА ВО СИТЕ ТЕРМИНИ ОСВЕН ВО ОБЕЛЕЖАНИТЕ СО *
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Цената само за превоз:Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
 • 35 € возрасни
 •  25 € деца од 2 – 12 години
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • ВАЖАТ ОПШТИ УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА СКТМ 

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]