Оваа вила се наоѓа во мирниот дел од Врахос, повлечена од главната улица. Далечина од плажа 120 метри. Студијата се опремени со два или три кревети, со можност за дополнителен кревет кој е на расклопување, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило, клима (се доплаќа). Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2022

Вила
PHILOXENIA
15.06.
24.06.
24.06.
03.07.
03.07.
12.07.
12.07.
21.07.
21.07.
30.07.
30.07.
08.08.
08.08.
17.08.
17.08.
26.08.
26.08.
04.09.
04.09.
13.09.
13.09.
22.09.
број на ноќевања99999999999
Студио 02 наем205240260310360360360310260185165
Студио 03 наем235265295345385385385345295215195
Студио 03+1 наем270295325390415415415390325255235

.НАПОМЕНА

  • – Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот;
  • – Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните;
  • – Бројот на лица кои се сместуваат во студијата/апартманите треба да биде соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето;
  • – Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.

ПЛАЌАЊЕ И УСЛОВИ

  • Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари.


[contact-form-7 404 "Not Found"]