Вилата се наоѓа во централниот дел на градот, на самото шеталиште, десно од црквата. Одалеченост од плажата е околу 30 тина метри, веднаш преку улица. Поседува двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија.  Студијата поседуваат една просторија,   кујнски дел, тераса, ТВ, купатило и клима(се доплаќа). За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила PANOS11.06.
20.06.
20.06.
29.06.
29.06.
08.07.
08.07.
17.07.
17.07.
26.07.
26.07.
04.08.
04.08.
13.08.
13.08.
22.08.
22.08.
31.08.
31.08.
09.09.
09.09.
18.09.
број ноќевања99999999999
Студио 02 наем250280330350395450450450430330280
Студио 03 наем270295350370410470470470450350295
Студио 04 наем290310370390430490490490470370310
  • Климата се доплаќа по студио/апартман;

ТУРИСТИЧКА ТАКСАОд 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.

НАПОМЕНАВо студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот а постелнина се менува на половина смена. Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.

Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари

Error: Contact form not found.