Вила Нина се наоѓа на островот Крф на 300м оддалеченост од AB МАRKET и излегува на средина од улицата во Ипсос. Вилата располага со студиа за 2, 3 и еден апартман за 4 лица. Сите соби се опремени со мини кујна, фижидер, WC и клима уред (се доплаќа 5 евра од ден). Вилата располага со преубав двор и паркинг места до 4 возила. Сите студиа се распоредени на ниско приземје, прв и втор кат. Во објектот нема лифт.

ОдењеВраќањеЦенаПромо цена
28.05.202204.06.2022109 €69 €
04.06.202211.06.2022118 €79 €
11.06.202218.06.2022126 €100 €
18.06.202225.06.2022135 €108 €
25.06.202202.07.2022143 €114 €
02.07.202209.07.2022152 €121 €
09.07.202216.07.2022189 €151 €
16.07.202223.07.2022199 €159 €
23.07.202230.07.2022199 €159 €
30.07.202206.08.2022199 €159 €
06.08.202213.08.2022199 €159 €
13.08.202220.08.2022199 €159 €
20.08.202227.08.2022177 €141 €
27.08.202203.09.2022152 €121 €
03.09.202210.09.2022126 €100 €
10.09.202217.09.2022118 €94 €
17.09.202224.09.2022109 €79 €
24.09.202201.10.2022101 €69 €

Што е вклучено во цената

– Превоз на релација Скопје – Игуменица – Скопје
– 7 ноќевања 8 дена во вила Нина или вила Атанасиус
– Туристички пратител за време на патување и претставник од агенција за време на престој

Што не е вклучено во цената

– Факултативни илзети
– Патничко осигурување
– Туристичка такса (3.5 евра од студио за 7  ноќевања која се плаќа задолжително на лице место во објектот)
– Повратна карта за траект – 20 евра од лице (Се плаќа задолжително во автобус)
– Најдоле од понудата каде пишува ВАЖНО има повеќе информации во врска со промо цените.

Важно

 • Промо цените се исклучиво со целосна уплата.
 • Промо цените важат до 31.01.2022
 • Доколку уплатите по Промо цена цена, за споен термин или превоз не се одбива ништо на вториот термин.
 • Во случај за уплата на сингл соба по Промо цена цена, се сметат две цели суми од Промо цената
 • Активните попусти и попустите за споен термин не се комбинираат
 • За споен термин се одбива 15 евра за превоз и добива 10% попуст на вториот термин на редовните цени.
  CHECK IN: ОД 14:00 ДО 16:00
  CHECK OUT: ОД 07:00 ДО 09:00
 • Двокреветни,трокреветни студиа (во двокреветните се додава дополнително легло за трето лице) и дуплекс апартмани.
 • Кујните во сите студиа се опремени со најосновен прибор за подготовка на лесни јадења.
 • Јачината на сигналот на Интернет, брзината и квалитетот на поврзување, како и мрежната стабилност зависи исклучиво од давателот, техничките можности во одморалиштето и самиот регион и други фактори
 • Фотографиите од сместувачкиот капацитет се од повеќе студиа, а не се селектирани по едно студио.
 • Ваучерите за рана резервација се користат исклучиво од лицата кои имаат склучено договор за патување со нашата агенција.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first,last minute или друг тип на промоција да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.
 • Дете од 0 до 3,99 години не плаќа за сместувањето и спие во кревет со еден од возрасните
 • Дете од 4 до 11,99 години кое користи сопствен лежај има 50% попуст од редовната цена(се однесува само на еден кревет во студиото) само во случај на двајца возрасни и дете од 4 до 11.99. Во случај на возрасен и дете од 4 до 11.99 години за дете се плаќа цела сума
 • Дете од 4 до 11,99 години кое го дели креветот со возрасен го плаќа само превозот 55 евра
 • Две деца од 2 до 12 години кои делат кревет имаат попуст од 50%
 • Цените во табелата се изразени по лице за 7 ноќевања,
 • За сингл соба се доплаќа плус 50% од редовната цена поради вториот кревет,
 • Поаѓањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата,
 •  Секој патник седи според бројот на уплата, доколку сакате да селектирате седиште истото се доплаќа 15 евра од седиште.
 • За сопствен превоз се одземаат 10 евра од цената на понудата (НЕ ВАЖИ ЗА ПРОМО ЦЕНИ ИЛИ ДРУГИ ПРОМОЦИИ)
 • За оваа програма важат ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ
[contact-form-7 404 "Not Found"]