ВИЛА НИМФА – 30 метри од плажа – ЛОНГОС (Селианитика)

Вилата НИМФА е оддалечена на 30 метри од плажата, со прекрасно уреден двор опколен со дрва од лимон. Вилата има капацитет од три соби и е комплетно реновирана во 2020 година, како и вифи интернет со добро опремена кујна, телевизор и приватен паркинг.

 КАПАЦИТЕТ: 
– 1 студио со брачен кревет и уште два класични кревети (вкупно за четири лица) на високо приземје
– 1 студио со брачен кревет и два класични кревети (за четири лица) со потесна тераса во облик на буквата “L” со мал поглед на море и се наоѓа на спрат
– 1 едноспален апартман со брачен кревет и два класични кревети (за четири лица) на спрат со потесна тераса

ЦЕНА ЗА ЛЕТО 2021

ВАЖНО:
– Оние кои ќе бидат вакцинирани со одобрена вакцина од Република Грција треба да ни достават потврда дека ја имаат и немаат трошоци за тест.
– Оние кои имаат доказ за антитела исто така треба да ги приложат и немаат дополнителни трошоци за тест

НАПОМЕНИ:

  • Цените се однесуваат за наем на соба (студио) за 9ноќевања
  • Понудата важи за сопствен превоз (цена за автомобил за мостот РИО 13 евра во правец, додека пак со траект 5 евра во правец со возење од 10-15минути)
  • Цена за автобуски превоз 50евра по лице, деца до 3 години бесплатно, деца до 12 години 35 евра
  • Во цената на аранжманот не е вклучена ЗАДОЛЖИТЕЛНАТА  туристичка такса од 0.50 центи по соба на ден.
  • – Патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата или од друго место, но мора да се донесе потврда дека постои.
  • Важат општите услови за патување
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]