Вила Михаил се наоѓа во мирниот дел на Полихроно, на 200м од плажа. Располага со 9 апартмани, 3 на приземје, 3 на прв кат и 3 на втор кат.
Секој апартман е опремен со мини кујна, бања, балкон и ТВ. Во спалната има два одвоени кревети и во кујната има кревет на спуштање. Користењето на климата е вклучено во цената.

Координати: 40.01475,23.5313611

ЦЕНИ НА ПОПУСТ ДО 20.02.2023

Вила MIHAIL
ТЕРМИННОЌИ1/2 – 2
АПАРТМАН
27.05.-03.06.7100 €
03.06.-10.06.7132 €
10.06.-17.06.7164 €
17.06.-24.06.7228 €
24.06.-01.07.7252 €
01.07.-08.07.7284 €
08.07.-15.07.7292 €
15.07.-22.07.7375 €
22.07.-29.07.7375 €
29.07.-05.08.7375 €
05.08.-12.08.7375 €
12.08.-19.08.7375 €
19.08.-26.08.7340 €
26.08.-02.09.7292 €
02.09.-09.09.7244 €
09.09.-16.09.7172 €
16.09.-23.09.7140 €
23.09.-30.09.7100 €

Што е вклучено во цената

-7 ноќевања во вила Михаил
-Користење на клима

Што не е вклучено во цената

-Доплата за туристичка такса 0.5 центи од ноќ од апартман (Се плаќа во вилата)
-Превоз за возрасен повратен билет 60 еур / 40 еур во еден правец
-Превоз за дете до 11.99год. повратен билет 40Еур / 30 еур во еден правец
-Дете до 2 год. (без седиште)-бесплатно
-Патничко осигурување

Важно

-Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
-Цените во табелата се со пресметан попуст од 20% и важат до 20.02.2022. За резервација е потребно 50% уплата
-Доплата за туристичка такса 0.5 еур по апартман на ден и се плаќа во вилата.
-Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).
-Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
-Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести максимум едно дете до 5.99год.
-За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин.
-Попустите Не се комбинираат.
-Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.
-Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
-Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 09.00час.
-По завршување на летувањето, должни сте да го оставите апартманот во чиста состојба.
-Доколку е за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата.
-Во цената е вклучено користење на Wi-Fi (организаторот не гарантира за квалитетот на интернетот).
-Патникот има обврска да ја провери важноста и исправноста на патните исправи, поради кое не може да се направи промена на термин.
-За време на патувањето ќе бидат запазени сите протоколи, задолжителна дезинфекција и одржување.

Error: Contact form not found.