Вила Миа се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби  1/2 + 1/2 +1/3,  комплетно опремена  кујна во кoja има тросед, тоалет, тераси од сите соби, тв, интернет и клима која е вклучена во цената.

НАПОМЕНА :

  • Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи  со вклучен превоз ,  во трипелкс апп плаќаат минимум 6 лица , останатите доплаќаат   35 евра.
  • Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп    за 9  ноќи без превоз
  • Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
  • Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата
  • Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во  објектот.

ПРЕВОЗ: 

  •  35 € повратен билет за возрасни                                      
  • 25 €за деца од 2-12 год
  • дете до 2 год. бесплатно без седиште
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]