Вила МАРИНА – апартмани на сама плажа,со поглед према море, на поткачено приземје.Вилата располага со: 1/2,1/2+1,1/2+2 апартмани ,со: спална соба со еден дупли или 2 поединечни кревети и еден дупли кревет на спуштење за 1 или 2 деца до 14год.-во дневната соба со кујна,големи тераси сопсвено купатило,тв,WI-FI, клима уред-доплата од 3 еур по соба на ден(доплата на лице место). Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: Прилеп 05:00, Кавадарци 06:00 ч.
Враќање: Врасна бич 13:00 по локално време.
Цена за превоз: 1600 ден (26 €) – повратен билет,за деца до 14 год.-1000 ден.

Напомена: 

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (во агенција).
  • Задолжително патничко здравствено осигурување
  • За  хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
  • Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]