Вила МАРИЈА АДРИАТИК – Млиниима 1/2, 1/3 студија и 1/2+2 апартман на 180 – 190 м. од плажа, опремени со кујна, купатило, ТВ и клима вклучена во цената.

ПЕРИОДНОЌИ1/2 стд1/3 стд1/2+2 АПП
05.06-12.067270290390
12.06-19.067280300400
19.06-26.067290310410
26.06-03.077310330430
03.07-10.077320340470
10.07-17.077330350480
17.07-24.077340360490
24.07-31.077340360490
31.07-07.087340360490
07.08-14.087340360490
14.08-21.087330350480
21.08-28.087320340470
28.08-04.097300320450
04.09-08.094160180240
08.09-11.093140160180

Цените се изразени во евра за наем на студио за 3,4 и 7 ноќи со сопствен превоз.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).

Напомена: 

  • Задолжително патничко осигурување
  • Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч. по локално време.
  • За хигиената во студиата за време на престојат се грижат самите клиенти.
[contact-form-7 404 "Not Found"]