Вила Лида се наоѓа во Саранда град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското море. 

Локацијата на оваа вила е на 70 метри одалеченост од плажа и на само 5 минути пешачење до центарот на градот.

Вилата располага со 1/2,1/3 и 1/4  прекрасни студија дел од нив гледаат директен ппоглед на море а дел страничен.

Комплетно се опремени со кујна, балкон, ТВ, клима вклучена во цена, сопствен тоалет и wifi.

                                                               Рана уплата од 7% за уплата до 20.03.2023                                   

                                           Координати 39.86980032871866, 20.015285076445284

Вила Лида 
7 ноќевања за наем на студио
Термин:Ноќевања1/ студио1/3студио1/4 студио
03.06-10.067255 €265 €285 €
10.06-17.067265 €275 €295 €
17.06-24.067285 €295 €315 €
24.06-01.077300 €310 €320 €
01.07-08.077330 €340 €360 €
08.07-15.077370 €380 €400 €
15.07-22.077385 €395 €425 €
22.07-29.077385 €395 €425 €
29.07-05.087415 €425 €435 €
05.08-12.087415 €425 €435 €
12.08-19.087415 €425 €435 €
19.08-26.087415 €425 €435 €
26.08-02.097345 €355 €365 €
02.09-09.097265 €275 €295 €

 Напомена

 •                  ·  Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за8 дена / 7 ноќевања без вклучен превоз
 •                  ·  Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00часот
 •                  ·  За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин
 •                  ·  Употреба на клима е вклучено во цената
 •                  ·  Wifi има во секое студио
 •                  ·  Препорачуваме патничко осигурување во агенција поради новите протоколи
 •                  ·  Агенцијата нема одговорност за трансфер до вилата доколку користите превоз од друга компанија.

                   Важни информации:

 •                           Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
 •                           За отказ на резервација во “рана уплата” или резервации во “последен момент”, не се враќа уплатениот износ
 •                          За резервација на аранжманот е потребно 30% уплата од вкупната сума
 •                         За рана уплата со попуст потребна е уплата од 50% од цената на аранжманот
 •                         Побарајте Договор за патување
 •                         Важат Општите услови на СКТМ 

Error: Contact form not found.