Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

 • НАПОМЕНА
 • – Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3  лице  плаќа  35 €
 • – Цените без звездичка означуваат наем на студио/апартман  за 9 ноќи без превоз
 • –  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • –  Во дуплекс апартман  плаќаат минимум 4 лица | 5-то и 6-то  лице плаќаат само по 35 евра
 • –  Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 • Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
 • –  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
 • –  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • –  Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;
 • –  Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.
 • –  Т.А. не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во објектот.
 • ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
 • –  За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (со*), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
 • –  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • –  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • –  Доплата за патничко осигурување – информации во агенцијата
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute или Happy day  понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
 •  Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата .
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]