ВИЛА ЛАЗОС – на околу 90 м. од плажа.Располага со:1/3+2 аппартман (спална соба со 1 дупли+поединечен кревет,и дневна соба со 2 кревети-за деца, опремена кујна, ТВЦ , тв, WI–FI, и 1/3+2 аппартман,во кој во спалната соба има 1 дупли кревет + поединечен кревет и дневна со 2 кревети на спрат-за 2 деца,опремена кујна,ТВЦ, тв, WI-FI, тераси, и 1 дуплекс апартман на приземје 1/2+1/2+2, погоден за 2 фамилии со 2 спални со по 2 кревети, кујна со дневна, каде има можност за спиење на 2 лица.Климата не е вклучена во цената-доплата на лице место(3 еур за соба,6 еур за апартман).

  Вила ЛАЗОС           
ПЕРИОДНоќ1/2 std1/3 std1/2+2 app1/3+2 app1/2+1/2+2 duplex
04.06-11.06795110115120140
11.06-18.067120130140150170
18.06-25.067160180190200240
25.06-02.077200220230240280
02.07-09.077230250260270320
09.07-16.077250270280290340
16.07-23.077270290300310360
23.07-30.077280300310320390
30.07-06.087280300310320390
06.08-13.087280300310320390
13.08-20.087280300310320390
20.08-27.087250270280290340
27.08-03.097200220230240280
03.09-10.097160180190200250
10.09-17.097120130140150180
17.09-24.09795110115   120140

Доплата за туристичка такса 0,5 €-соба,1 €- дуплекс,по соба на ден (во агенција).

Цените се изразени во евра (61,8 ден.) за наем на апартмани и дуплекси за 7 ноќи.

Автобуски превоз: Во 05:00  ч Прилеп – Канали ; 14.00 Канали – Прилеп.

Цена за превоз: 1980 ден (32 €) повратнен билет,за деца до 14 год 1200 ден. (19.5 €).

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 до 70 год. – 400 ден.

Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

Менување на чаршави во собите во сите вили е на секои 4 дена. Во собите можат да се сместат онолку лица колку што има кревети. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето во 13:00 ч по локално време

[contact-form-7 404 "Not Found"]