Уживајте во природата која што ја дава неповторливата Попова Шапка во екслузивна вила, изградена во 2020 год со сопствен внатрешен базен.
Се состои од 2 спални соби, дневен престој и кујна, 2 тоалети, сопствен базен.
Максимален сместување на лица е 6.

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ – 120 ЕВРА

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]