Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

НАПОМЕНИ:

 • Цените означени со * се дадени по лице за 6, 7  ноќи со вклучен превоз ,  3  лице  доплаќа само  35 €
 • Цените без звездичка означуваат наем на студио /апартман за 9  ноќи   без превоз
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 •   Во студио плаќаат минимум 2 лица | 3-то и 4-то лице  плаќаат само по 35 eвра
 • Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
 • Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;
 • Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.
 • Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во  објектот.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 • За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (со*), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • Доплата за патничко осигурување – информации во агенцијата
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute  или Happy Day понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
 • Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата .
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]