Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди.Вилата има сопственап лажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…

Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.
Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима( 4 еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон.
Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите на НомадТравел.

Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање,со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

Едноспален апартман (една просторија со еден дуплик ревет + 1 единечен, и една просторија т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

Координати: 39.174152, 20.550244

Адреса: Παραλία Βράχου, Βράχος Πρέβεζας, 48062

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 06.01.2023

ВИЛА ИРИНИ – ВРАХОС
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ТерминиНоќ.1/4+1 студио2/4+1 Апп 
24.05-31.05.20237120140Промо цени
31.05-07.06.20237170190Промо цени
07.06-14.06.20237229249 
14.06-21.06.20237269309 
21.06-28.06.20237309349 
28.06-05.07.20237429469 
05.07-12.07.20237589639 
12.07-19.07.20237589639 
19.07-26.07.20237589639 
26.07-02.08.20237649709 
02.08-09.08.20237649709 
09.08-16.08.20237649709 
16.08-23.08.20237569619 
23.08-30.08.20237509559 
30.08-06.09.20237439479 
06.09-13.09.20237319359 
13.09-20.09.20237259279 
20.09-27.09.20237189209Промоцени

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот) 

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • -Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице 
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • -Битола (Автобуска станица)-55€ по лице
  • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
  • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
  • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

Error: Contact form not found.