Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски содржини, на 100м од плажа.Вилата располага со прекрасно уреден двор, сопствен паркинг и скара. Во понуда се трокреветни студија со еден голем брачен и еден едиченен кревет,  кујна со фрижидер, решо и прибор согласно капацитетот на собата, тоалет со туш, балкон, ТВ (рамен екран), клима (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно)

Одличен избор за сите која бараат модерно сместување покрај прекрасна песочна плажа, вилата Илактида е една од најпродаваните и најбараните во Торони. 

ЦЕНА ЗА 2022

MARCH FLASH OFFER – 30 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И КОМПЛЕТНИ УПЛАТИ ДО 31.03.2022

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ПериодНоќи1/2 + 1 студио
21.05-28.05.20227179
28.05-04.06.20227189
04.06-11.06.20227259
11.06-18.06.20227299
18.06-25.06.20227389
25.06-02.07.20227429
02.07-09.07.20227439
09.07-16.07.20227459
16.07-23.07.20227479
23.07-29.07.20227489
29.07-06.08.20227489
06.08-13.08.20227489
13.08-20.08.20227479
20.08-27.08.20227445
27.08-03.09.20227419
03.09-10.09.20227299
10.09-17.09.20227225
17.09-24.09.20227179

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА:

 • * Сместување во Студио 7 ноќи

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ ВКЛУЧУВА:

 • * Превоз до избраниот објект во Грција.
 • * Задолжително патничко осигурување.
 • * Останати индивидуални трошоци, факултативни екскурзии, дополнителни оброци….
 • * Туистичка Такса 0,50 центи по соба од ноќ
 • * ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ПЦР ТЕСТ.  

НАПОМЕНИ:

 • – Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • – Во соба, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
 • – Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат до 10:00 (локално време), а сместувањето е после 14:00 часот (локално време);
 • – Хигиената во објектот за време престојот ја одржуваат самите гости;
 • – Превоз од  Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
 • – Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.
 • – Секој патник има право на превоз на 1 парче багаж до 20 кг и 1 парче рачен багаж.
 • – Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 • – За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
 • – Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
[contact-form-7 404 "Not Found"]