Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед.

Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден) на лице место, ТВ, интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса. Сликите се од информативен карактер.

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) за оваа понуда не нудиме превоз
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.04.2023

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ПериодНоќ.1/3 пог.градина1/3 ссв
20.05-27.05.202378999
27.05-03.06.20237119129
03.06-10.06.20237199209
10.06-17.06.20237289309
17.06-24.06.20237329339
24.06-01.07.20237389409
01.07-08.07.20237459469
08.07-15.07.20237459469
15.07-22.07.20237459469
22.07-29.07.20237509519
29.07-05.08.20237509519
05.08-12.08.20237509519
12.08-19.08.20237469479
19.08-26.08.20237379389
26.08-02.09.20237319329
02.09-09.09.20237229239
09.09-16.09.20237169179
16.09-23.09.20237129119
23.09-30.09.202378999

Во цената е вклучено:

  • 7 Ноќевања,
  • Интернет

Во цената не е вклучено:

  • Клима
  • Превоз,
  • Патничко осигурување

Error: Contact form not found.