Вила ,,Eva” 2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита,  на 30 метри од плажа. Располага со четири-креветни и пет-креветни апартмани, и со комплетно опремени кујни, WC, тераси апартманите се наогаат на последниот кат.

*Доплата за туристичка таска 0.5 еур на ден,(се плаќа во вилата).

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАНИ/СТУДИЈА

ТерминиБр. ноќевања1/4 /Апартман1/5Апартман
20.05.2023-27.05.20237130 промо140-промо
27.05.2023-03.06.20237190 промо200-промо
03.06.2023-10.06.20237260270
10.06.2023-17.06.20237300310
17.06.2023-24.06.20237360370
24.06.2023-01.07.20237420430
01.07.2023-08.07.20237470480
08.07.2023-15.07.20237540550
15.07.2023-22.07.20237540550
22.07.2023-29.07.20237540550
29.07.2023-05.08.20237560570
05.08.2023-12.08.20237560570
12.08.2023-19.08.20237540550
19.08.2023-26.08.20237470480
26.08.2023-02.09.20237420430
02.09.2023-09.09.20237370380
09.09.2023-16.09.20237300 промо310 промо
16.09.2023-23.09.20237210 промо220 промо

*Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .

GPS координати :   40.25779, 23.2148

Услови под кои важи аранжманот

  • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
  • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
  • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
  • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 
  • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:
  • За возрасни 2.780 мкд. (45евра)
  • За деца до 12 години 2,170мкд. (35 евра) 
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
  • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

Error: Contact form not found.