Вилата се наоѓа на 200 метри од плажата во Неи Пори. Поседува двокреветни и трокреветни студија,  четворокреветни и петтокреветни дуплекс апартмани, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило и клима(се доплаќа). За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената

НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН ЗА 9 НОЌЕВАЊА

Вила
EFTIMIJA
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08
01.08
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
15.09.
24.09.
број на ноќевања99999999999
Студио 02 наем170220235295335335335295235170150
Студио 03 наем195245265330365365365330265195175
Апартман 04 дуплекс наем295365385465520520520465385295265
Апартман 05 дуплекс наем315390410490540540540490410315285

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари.
  • Климата се доплаќа 5 евра од ден по студио/апартман
  • Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот а постелнина се менува на половина смена.
  • Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
  • За овој аранжман важат општите услови за патување

ТУРИСТИЧКА ТАКСА:

  • Од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.  

[contact-form-7 404 "Not Found"]