Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.

На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за играње карти или да испиете некое кафе.

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња, 

                       “Рана уплата” од 10% за уплата до 20.03.2023

Вила “Camellia” 7  ноќевања за наем на студио
Термин:Ноќевања:1/ студио1/3 Студио
22.05-31.05.20239139 €159€
31.05-09.06.20239149 €169€
11.06-20.06.20239169 €189€
22.06-01.07.20239179 €199 €
03.07-12.07.20239199 €229 €
15.07-22.07.20237259 €279 €
22.07-29.07.20237279 €299 €
29.07-05.08.20237279 €299 €
05.08-12.08.20237299 €319 €
12.08-19.08.20237299 €319 €
20.08-29.08.20239269 €289 €
31.08-09.09.20239239 €259 €
02.09-09.09.20239209 €229 €
09.09-16.09.20237189 €219 €
16.09-23.09.20227179 €199 €
23.09-30.09.20237149 €169 €

Напомена:

  • ·  Цените во табелата се однесуваат за наем на студио  за 7 и 9 ноќевања без вклучен превоз
  • ·  Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети
  • ·  За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин  на редовните цени
  • ·  За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини
  • ·  Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот
  • ·  Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект)
  • ·  Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот
  • ·  Препорачуваме патничко осигурување во агенција
  • ·  Во случај на отказ од страна на патникот важат општите услови на СКТМ 

Error: Contact form not found.