Вила ”БОНИТА” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, твwi-fi и клима – вклучени во цената.

ЦЕНА ЗА ЛЕТО 2021

Цените се во евра за НАЕМ на студио или апартман за 7 и 4 ноќевања – без превоз.

 • Автобуски превоз: 40 € – повратен билет, 25 € за деца, 25 € – еден правец, 15 € за деца
 • Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Термини на поаѓање:

 • 05, 12, 19, 26 Јуни; 
 • 03, 10, 17, 24, 31 Јули;
 • 07, 14, 21, 28, Август; 
 • 04, 08, Септември.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

Напомена: 

 • Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год 0,5
 • Задолжително патничко здравствено осигурување.
 • Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето после 13 часот
 • За хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти.
 • Промена на постелнина на 4 дена
 • Можност за доплата за полупансион(појадок и вечера) = 10еур по лице во ресторанот во вилата
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]