Вила Артемида се наоѓа во средината на Лонгос и е оддалечена 30 метри од морето и од првиот снек бар со лежалки и има приватен парикинг. Собите имаат комплетно опремена кујна со тераса и бесплатен вифи, како и сопствен тоалет со туш.

КАПАЦИТЕТ:

  • 4 четворокреветни студија (доплата за клима 5евра, кујна, тв и интернет), три соби се наоѓаат на првиот кат, додека четвртата е на втор. Собите располагаат со брачен кревет и два класични кревета на спрат

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА 1/4 СОБА ЗА 9 НОЌЕВАЊА

ВАЖНО:
– Оние кои ќе бидат вакцинирани со одобрена вакцина од Република Грција треба да ни достават потврда дека ја имаат и немаат трошоци за тест.
– Оние кои имаат доказ за антитела исто така треба да ги приложат и немаат дополнителни трошоци за тест

НАПОМЕНИ:

  • Цените се однесуваат за наем на соба (студио) за 9ноќевања
  • Понудата важи за сопствен превоз (цена за автомобил за мостот РИО 13 евра во правец, додека пак со траект 5 евра во правец со возење од 10-15минути)
  • Цена за автобуски превоз 50евра по лице, деца до 3 години бесплатно, деца до 12 години 35 евра
  • Во цената на аранжманот не е вклучена ЗАДОЛЖИТЕЛНАТА  туристичка такса од 0.50 центи по соба на ден.
  • – Патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата
  • или од друго место, но мора да се донесе потврда дека постои.

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]