Вилата се наоѓа во самиот центар на местото, на околу 120 метри од плажата. Поседува двокреветни студија, кујнски дел, тераса, купатило. Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената. 

Напомена: Вила Афродита, не поседува клима уред.

Вила
AFRODITA
11.06.
20.06.
20.06.
29.06.
29.06.
08.07.
08.07.
17.07.
17.07.
26.07.
26.07.
04.08.
04.08.
13.08.
13.08.
22.08.
22.08.
31.08.
31.08.
09.09.
09.09.
18.09.
број на ноќевања99999999999
Студио 02 наем155170220240295340340340295240170
Апартман 04 наем (2+2)235255305335395415415415395335255

НАПОМЕНА

  • Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот.
  • Студијата и апартманите се чистаат еднаш на три дена а постелнина се менува на половина смена.
  • Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.

ПЛАЌАЊЕ И УСЛОВИ

  • Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари.
  • За овој аранжман важат Општите Услови на Патување од Агенцијата Организатор

ТУРИСТИЧКА ТАКСА

  • Од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.
[contact-form-7 404 "Not Found"]