Вила Алекс Лукс е ново изградена вила 2022, истата се наоѓа во Полхроно, на 30м одалеченост од плажа, истата располага со едноспални апартмани за 4 лица или за 6 лица.
Апартманите се целосно опремени со кујнски прибор за готвење, маса и столчиња на тераса за седење, ТВ. Апартманите за 6 лица се лоцирани сите на приземје, а апартманите за 4 лица на прв или втор спрат.

Клима и безжичен интернет (wi-fi) е вклученo во цена, и вилата располага со паркинг за определен број на коли, и расположливост

Четворо креветните апартмани се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица)

Апартманите за 5+1 лица се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло и креветчиња на спрат + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица)

Димензиите на креветите во апартманите и студијата во Грција се разликуваат од нашите стандарди.
Грчкиот стандард за нормален кревет е 75-80 см x 185-190 см, брачен кревет (француски)  145-155 см со 180-190 см

10% попуст за резервации направени до 07.12.2022, со 30% уплата при резервација,
ДОПЛАТА до 100% до 31.12.2022

Цените се за НАЕМ на СОБА за 7 ноќевања

периодноќи1/4 апартман1/5+1 апартман
21.05-28.057179209
28.05-04.067209229
04.06-11.067359389
11.06-18.067439489
18.06-25.067499539
25.06-02.077589639
02.07-09.077669729
09.07-16.077669729
16.07-23.077669729
23.07-30.077669729
30.07-06.087739779
06.08-13.087739779
13.08-20.087689739
20.08-27.087549609
27.08-03.097499549
03.09-10.097399429
10.09-17.097339369
17.09-24.097209229
24.09-01.10169199

Цените се во €, се плаќа во денари 1 € = 62 денари

Во цената Е вклучено:
7 ноќевања
Клима уред
Брзжичен интернет
Паркинг

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување
Туристичка такса (0,50 еур на ден, се плаќа во агенцијата).

 Информации, услови, попусти
Можност за отплата на 3, 6 или 12 рати без камата со картичка од Халк банка
На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.
Агенцијата не е надлежна

Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.

Error: Contact form not found.