Вила Алберт -Ксамил
Вила Албер е на 80м од Бела Виста плажа.Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна,фрижидер, wi-fi ,клима(вклучена во цената)  тераси,сопствен тоалет….
​На покривот има голема тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за релаксација.

ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2023

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
​–за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Градско . доплата 10е по лице
Време на тргнување
-Градско 22.00 ч
-Велес 22.30 (макпетрол)ч
-Куманово (макпетрол)22.00 ч

Штип (нова пошта) во 22.00 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 23. 00 ч
-Тетово (Веро) во 00.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30 ч
-Кичево (бензиска Power petrol) во 01.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч
– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата ​
– Поаѓање од Ксамил во 17.00 ч.
-Поаѓање од Саранда во 17.30ч
-селекција на седишта во автобус!
-патниците се сместуваат според временска линија на уплата!
-доколку имате барања за седиште истото се доплаќа 15е за во двата правца!
-строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

НАПОМЕНА

  • Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
  • По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
  • Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
  • Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
  • Фотографиите од сместувањето се од повеќе соби а не се селектирани од една соба
  • Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)

Error: Contact form not found.