Vila Akrogiali  е сместена на самиот морски брег и е опкружена со богата медитеранска вегетација. Пред вилата има повеќе мали плажи, додека од познатата плажа Paradiso е оддалечена 700 метри. До центарот  на Неос Мармарас  има околу 200 метри. Во нашата понуда имаме пространи двокреветни студија како и четирикреветни дуплекс апартмани со помошен кревет. Дуплексите имаат по две спални соби, во едната има еден француски кревет со помошен лежај додека во другата спална соба има два единечни кревети. Сите сместувачки капацитети имаат пространи тераси кои имаат директен поглед на море, тенди, TV, Wi-Fi ( со слаб сигнал), клима уред чие користење е вклучено во цената, како и комплетно опремена кујна ( мини електричен шпорет, фрижидер со комора, садови). Постелнината и крпите се менуваат на сeкои 5 дена.

-10% попуст за целосна уплата до 28. февруари 2022

Цените се изразени во евра за престој од 11 дена / 10 ноќевања
Уплата се врши задолжително во денари по курс 1 евро = 62 денари
Задолжителна доплата од 0,5 евра по ден (5 евра за цел престој) на лице место во вилите

Легенда:

1/2 стд – Двокреветно студио

1/2+1 стд – Двокреветно студио со помошен кревет

1/3 дуплекс – трокреветен дуплекс

1/4 дуплекс – четворокреветен дуплекс

[contact-form-7 404 "Not Found"]