Вила ”ШИШЕВИЌ” – на идеална местоположба, на околу 100 м од Словенска плажа. Располага со: 1/2 студија(еден дупли или два поединечни),1/2+1(еден дупли и еден помошен) 1/3 (три поединечни кревети или дупли со еден поединечен), 1/2+2 (еден дупли + еден дупли на спуштање-погоден за два возрасни и две деца) – студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, твwi-fi и клима – вклучени во цената.

ПериодНоќи1/21/2+11/3(1+1+1)1/2+2
05.06-12.067160240250320
12.06-19.067170250260330
19.06-26.067195290300390
26.06-03.077200300320420
03.07-10.077205310330440
10.07-17.077240360380490
17.07-24.077250370390499
24.07-31.077260380399499
31.07-07.087260380399499
07.08-14.087260380399499
14.08-21.087230300320420
21.08-28.087210290310390
28.08-04.097170250260330
04.09-08.09495145160190
08.09-11.09380105120145

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 и 3,4 ноќевања – без превоз.

Автобуски превоз: 50 € – повратен билет, 35 € за деца, 35 € – еден правец, 25 € за деца

Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

Напомена: 

  • Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год 0,5,
  • Задолжително патничко здравствено осигурување за до организиран превоз
  • Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч
  • За хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти.
  • Промена на постелнина на 4 дена.

[contact-form-7 404 "Not Found"]