Мал, удобен хотел на 100 метри од самата плажа. Располага со просторни соби, нуди комфорт, голем базен, ресторан, бар и интернет конекција.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Локација – Ханиоти, на 5 км од Полихроно и Пефкохори (25 минутно пешачење по главниот пат)

Хотелски услуги – Автобуска постојка, базен, интернет, ТВ салон, детски базен, бар, пакет за добредојде

*со доплата – сеф (на рецепција), чадори и лежалки на плажа

*бесплатни услуги – интернет на цела површина

Соби – Располагаат со централна клима (Јули – Август), телефон, интернет, сателитска ТВ, папучи, фен, пегла и даска за пеглање. Вино и овошје за добредојде.

Singles & Doubles (~ 22 sq.m), Suites Family 2-Bedroom (~ 65 sq.m)Плажа – Преку улицата на околу 100 метри се наоѓа песочно шљункастата плажа уредена со чадори и лежалки кои се доплаќаат. 

Error: Contact form not found.