Цените се дадени по лице од ден за сместување во соба по избор од табелата.
Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD)
Попустите за деца и трето лице важат при сместување во соба со 2 возрасни лица.

Попусти:
Дете до 6 год. – БЕСПЛАТНО, дете од 6-12 год.-50% попуст и дете од 12-15 год. -30% попуст (важи за период: 11.11-22.12.2019 и 06.01.-12.01.2020)
Прво дете до 12 год. и второ дете до 6 год. – БЕСПЛАТНО (важи за период: 08.11-11.11.2019, 22.12.-29.12.2019, 01.01-06.01.2019, 01.02.-18.02.2019)

Во цената е вклучено:
• Сместување во двокреветни соби на услуга полупансион
• Неограничено користење на базените во хотелот (и на ден на излез)
• Неограничено користење на Термален парк Терме 3000 – кој има топла врска со сите хотели 
• Утринска гимнастика и аеробик во вода
• Влез во хотелска сауна и фитнес

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]