Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 100 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Координати 40º 43′ 53.16″ N 24º 45′ 33.11″ E

Попуст за резервации до 23 Март 2022- 15%

Попуст за резервации до 30 Април 2022- 10%

терминБрој на ноќи1/2  студио – стандардна соба1/3 студио – стандарна соба            
  мин. 2 лицамин. 3 лица           
27.05.20227*
вклучен превоз
            89 €          69 €           
03.06.20227*
вклучен превоз
            99 €          79 €           
10.06.20227*
вклучен превоз
           139 €          99 €           
17.06.20227*
вклучен превоз
           169 €         139 €           
24.06.20227*
вклучен превоз
           199 €         149 €           
01.07.20227
  
           199 €         149 €           
08.07.20227
  
           239 €         159 €           
15.07.20227
  
           269 €         179 €           
22.07.20227
  
           289 €         189 €           
29.07.20227
  
           299 €         199 €           
05.08.20227
  
           299 €         199 €           
12.08.20227
  
           299 €         199 €           
19.08.20227
  
           289 €         189 €           
26.08.20227*
вклучен превоз
           239 €         169 €           
02.09.20227*
вклучен превоз
           199 €         159 €           
09.09.20227*
вклучен превоз
           159 €         139 €           
16.09.20227*
вклучен превоз
           129 €           89 €           
23.09.20227*
вклучен превоз
            89 €           69 €
цените без * се дадени за 7 ноќевања – наем по лице
смените наведени со * се за пакет аранжман со вклучен превоз
            
Дополнителни информации            
* Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба – бесплатно без помошен кревет          
*Дете 6-10г со 2 возрасни лица во соба – 10% попуст            
* клима – 5 евра по соба на ден (опционално) – се плаќа на лице место          
* изнајмување на сеф – 3 евра по соба на ден (опционално) – се плаќа на лице место         
* задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден         
* задолжителна доплата за “handling fee” на локалната агенција (се плаќа во агенција) – 10 евра по лице / 5 евра за деца до 12 години    
* во собите има опремена мини кујна            
* доплата за автобуски превоз на релација Скопје – Тасос – Скопје – 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))  
* Задолжителна доплата за траект – 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-12 години (важи за пакетите со * кои се со превоз и за оние кои користат организиран превоз) 
*** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и  зголемување на цената за 10 евра)
* за уплата на 2 споени термини се одобрува 10% попуст на вториот термин (попуст не се комбинира со “Early booking” попусти)     
[contact-form-7 404 "Not Found"]