Вила Атина Студиос е лоцирана во Голден Бич на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса со тенди. Вилата располага и со сопствен паркинг и двор за користење на гостите со гарнитура за седење.
Собите се наоѓаат на прв и втор кат и сите се со поглед кон море.


Координати 40º 43′ 53.16″ N 24º 45′ 33.11″ E

Попуст за рана резервација за сите термини – 20%, за уплати до 28 Февруари

 70 метри од плажа , поглед кон море
Атина СтудиоGolden Beach1/2+1 студио стандардна соба1/3 студио
стандарна соба
ТерминиБрој ноќевањамакс. 2 лица и 1 дете до 10 годиниМакс. 3 лица
26.05.20237139€149€
02.06.20237169€179€
09.06.20237219€229€
16.06.20237269€279€
23.06.20237299€309€
30.06.20237369€379€
07.07.20237409€419€
14.07.20237469€479€
21.07.20237519€529€
28.07.20237519€529€
04.08.20237519€529€
11.08.20237519€529€
18.08.20237519€529€
25.08.20237439€449€
01.09.20237359€369€
08.09.20237299€309€
15.09.20237219€229€
22.09.20237169€179€

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО за 7 НОЌЕВАЊА
* уплатите се вршат исклучиво во денари по курс 1 евро = 62 денари

Дополнителни информации
• Доплата за клима – 5 евра по соба на ден (опционално) – се плаќа при пристигнување во објектот
• Доплата за сеф – 3 евра по соба на ден (опционално) – се плаќа во објектот
• Задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден
• За уплата за 2 споени термини се одобрува 10% попуст (попустот не се комбинира со други попусти)
• Во студиjата дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет, т.е бројот на легла.
Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 3 години во кревет со родители.
• Во собите има опременa мини кујна
• Сместувањето во собите е после 14 часот по локално време
• Напуштањето последниот ден е до 09 часот по локално време
• Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнина и пешкири, а за хигиена се грижат самите гости.
• Постелнината и пешкирите се менуваат еднаш во текот на пресотојот.

Доплата за автобуски превоз (со вклучена карта за траект)
Возрасни: 80 евра
Деца од 2 – 12 години: 65 евра
Деца од 0 – 2 години: БЕСПЛАТНО (не користат седиште во автобус)
• Трансферот од пристаништето во Лименас до Голден Бич е околу 30 минути
• Автобусот ги носи патниците до најблиската точка до вилата каде може да се застане со автобус
• Агенцијата не одговара за квалитетот и брзината на интернет конекцијата во вилата

Поаѓање од:
Скопје – 01: 00ч. Паркингот кај спортска сала Борис Трајковски
Велес – 01:45ч Бензинска пумпа кај Мотел Македонија
Неготино – 02:15ч Макпетрол бензинска на автопат во правец кон Гевгелија
Смоквица – 02:45ч Шел бензинска на автопат во правец кон Гевгелија
Гевгелија – 03:00ч Шимов, бензинска пумпа пред граница

Поаѓања од Тасос
• Вила Елени, Потос 13: 00ч. (локално време)
• Вила Пенелопе, Скала Потамиа 09 :30ч. (локално време)
• Вила Атина, Голден Бич 09:15 ч. (локално време)

Error: Contact form not found.