Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 150 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН1/2 СТД1/3 СТД1/4 СТД
03.06 – 10.06.2023235€265€285€
10.06 – 17.06.2023255€285€305€
17.06 – 24.06.2023275€305€325€
24.06 – 01.07.2023295€325€345€
01.07 – 08.07.2023319€349€369€
08.07 – 15.07.2023329€359€379€
15.07 – 22.07.2023329€359€379€
22.07 – 29.07.2023329€359€379€
29.07 – 05.08.2023349€379€409€
05.08 – 12.08.2023369€399€419€
12.08 – 19.08.2023369€399€419€
19.08 – 26.08.2023359€389€409€
26.08 – 02.09.2023339€369€399€
02.09 – 09.09.2023295€325€345€
09.09 – 16.09.2023255€285€305€
16.09 – 23.09.2023235€265€285€
 • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
 • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 10.00 час. најдоцна – последниот ден.
 • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
 • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
 • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 45 € – возрасни
 • 35€ – деца од 2 – 12 год.
 • Деца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште )
 • Поаѓање од: Куманово, Скопје, Тетово, Гостивар, Кичево, Струга.

Error: Contact form not found.