Софистициран хотел кој се наоѓа на живописна обала, опкружен со борова шума. Се состои од главна зграда и двоспратни бунгалови. Прекрасно зајдисонце со поглед на море и кон Олимп

Локација: Касандра, 2км од Посиди, 7км од Фурка, 24км од Калитеа 

Хотелски содржини: базен, теретана, фитнес центар, интернет на јавни површини, игралиште за деца, бар, ресторан, таверна, паркинг конференциска сала, продавница, менувачница, пинг понг 

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

*Со доплата: Џакузи, масажи, сауна, хемиско чистење/перење, фризер, спортови во вода, нуркање, тенис

Тип на соби: Double Rooms MV (~25 m2), Double Bungalows SV (~25 m2), Doubles Superior SV (~25-27 m2), Family Rooms MV/SV(~30 m2), 5 Executive Suites SV (~45 m2), Junior Suites (~30 m2). Собите се опремени со клима, Wi-Fi интернет, сателитска, мини бар (со доплата на лице место), телефон, сеф (со депозит на лице место), фен, када/туш, балкон/тераса

Услуга: полупансион/се вклучено

Плажа: песочна (30-50 метри, преку пат), пешкири со депозит, лежалки и чадори со доплата

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]