Вистинско уживање во прекрасниот поглед од хотелот на спротивниот полуостров Ситонија и ненаселениот остров Келифос. Поставен на површина од 1200м2 хотелот располага со 6 згради, со 90 удобни соби со поглед кон море или градина. 

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Локација: хотелот Порт Марина се наоѓа во тивка област помеѓу Пефкохори и Паљури, на полустровот Касандра, на 105км од аеродромот во Солун. 

Хотелски содржини: паркинг, шатл комбе (за до плажа и за Пефкохори), интернет (добра конекција во лоби, а не толку добра конекција во собите), базен (со чадори и лежалки), теретана, ресторан, бар покрај базен. 

*со доплата: сеф (на рецепција), лежалки и чадори на плажа.

Услуга: HB, ALL. 

Сместување: вкупно 90 соби. Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, фен, фрижидер, балкон/тераса. 

Плажа: втора линија од плажа, на 350м. 

Error: Contact form not found.