ЦЕНА НА БАРАЊЕ

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)
Дополнителни услови : 
 Деца до 5.99 год. – бесплатно
 Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
 За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
 Доплата за новогодишна вечера : возрасен 80€, дете 40€  (незадолжително)
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]