Лоцирани во стариот дел на градот, под Антички Театар овој објект располага со 5 апартмани – нови, модерни, комплетно опремени со кујна,

Цени валидни за Ноември/Декември 2020

(не важат за Нова Година)

 • Студио апартман без балкон – макс. 3 лица(брачен лежај + фотеља)25 еур од ноќевање
 • Студио апартман со балкон – макс. 3 лица
  (брачен лежај + фотеља)
  35 еур од ноќевање
 • Едноспален апартман со балкон  – макс. 4 лица
  (брачен лежај + софа)
  45 еур од ноќевање

Цените се за наем на апартман за 1 ноќевање.

Апартманите располагаат со :

 • Комплетно опремена кујна
 • Тоалет
 • Клима уред
 • Телевизор
 • Интернет
 • Паркинг
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]