Вилата е одалечена околу 800м од центарот на Неа Модања, на околу 20-30 м.од плажа. Вилата е понова градба со уреден двор со тревна површина. Сите студија имаат тенди кои прават пријатни сенки во топлите денови. Вкупно има 8 Студија од кои сите се со сопствена бања со туш, комплетно опремена кујна, клима уред (користење вклучено во цена), ТВ, Сателитска ТВ со Total TV во секоја соба поединечно. Сите соби имаат балкон, и поглед на море. Постелнини и крпи се менуваат секој трет ден од престојот, собите се чистат секој ден, бесплатен интернет, располагаат со фен, сеф, луксузна кујна.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

STUDIO 1/2+ SOFA02.03-25.04.202226.04-31.05.202201.06-23.06.202224.06-14.07.202215.07-18.08.202219.08-10.09.202211.09-31.10.2022
Цена по СОБА за 2 возрасни лица + дете до 11,99год566475881208855
Минимум престој233553
  • Цени по соба на ден
  • Трето возрасно лице – -30% попуст / 1во дете до 11.99год и 2ро дете до 5.99год – беплатно / 2ро дете од 6-11.99год – 80% попуст
  • Напомена: 3тo возрасно и 2 деца спијат на дополнително легло – софа

Промена на постелина и пешкири на секој 3 дена, бесплатен wi-fi, индивидуална клима – бесплатна, фен и сеф, бебешко креветче на барање, игралиште за деца, опремена кујна со садови за готвење, бањарка и папучи.

Политика на отказ:

  • 7-4 Дена пред пристигање – 20% пенали
  • 3-1 Ден пред престигање – 30% пенали
  • Не појавување – 50% пенали.
[contact-form-7 404 "Not Found"]