Хотелот се наоѓа на 600 метри од плажата и 700 метри од селото Криопиги во Касандра, Халкидики.Собите се комфорни, со еден брачен или два единечни кревети, простран гардеробер, мини фрижидер, телевизор и балкон. Фен е на барање на рецепција. Од повеќето соби ќе имате прекрасен поглед на море и базен, од некои соби (соби со брачен кревет) поглед на градина/планина. Хотелот прима миленичиња до 2 кг бесплатно.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Хотелски содржини: базен, детски базен, бар покрај базен, паркинг, остава за багаж, wifi унтернет на јавните површини
*Со доплата: сеф ( во собите)

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Error: Contact form not found.