ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Промоции и акции:
Детска недела* – се однесува на престој на две деца до 12 год. – БЕСПЛАТНО во наведените периоди

Во цената е вклучено:

  • ноќевање на база појадок и вечера 
  • користење на ски остава
  • превоз до Конаците
  • користење на СПА центар – џакузи, парна бања, сауна, тепидариум (за деца до 15 г. детски термин од 14:00 до 18:00 часот)
  • Дополнитено користење на фитнес, игротека, Baby cot, интернет, паркинг, сеф во соба

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса за престој 1 € за возрасни и за деца од 7-15 г. 0,5€ од ноќ, деца до 7 г. бесплатно.

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.