Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец

Ексклузивен хотел со уникатна локација за љубителите на спокојството и тишината. Нуди можност за незаборавни моменти. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, голема тераса, лоби бар, пијано бар, ноќен клуб, спа центар.

СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, парна бања, хербална бања, финска сауна, лакониум, ледена фонтана, кнаип терапија, ледена фонтана, егзотични тушеви

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
 –Појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, хербална бањам лакониум, ледена фонтана, релакс зона, воден масажер, фитнес, интернет, паркинг, ски лифт пред хотел Јастребец
 -Доплата за вечера – возрасен 25€
 –Доплата за новогодишна вечера (задолжително) – возрасен 165€, дете 85€
 –Доплата за божиќна вечера на 25.12 (задолжително) – возрасен 55€, дете 30€
 –Дете до 3.99 год – бесплатно