Хотелот е составен од 3 згради со заедничка градина, се наоѓа на 500 метри од гондолата. На својте гости им нуди пријатен престој, со својте просторни апартмани кои се опремени со кујна, сопствен тоалет, тв. исто хотелот располага со СПА центар кој им е на располагање на гостите, внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цената е вклучено: употреба на интернет во заедничките простории и соби, и надворешен паркинг доколку има на располагање.

Паркинг во гаража – 7еур на ден, на лице место.

Домашни Миленици – 18еур на ден.

Попустите и промоциите не се комбинираат

Промоциите не се валидни за доплатата за Полупансион и Полн Пансион

Бебешко креветче 4 еур на ден.

ДОПЛАТА за ПОЛУПАНСИОН:9еур возрасен, 5еур дете од 6-11,99год

ДОПЛАТА за ПОЛН ПАНСИОН:17еур возрасен, 9еур дете од 6-11,99год

ПОЛИТИКА НА ОТКАЗ: 

Доцен отказ: 1 ноќевање пенали

Не појавување во хотел – 2 ноќевања пенали

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевања

-Дете од 0-1,99год не плаќа такси

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ.