Апарт Хотелот Winslow Elegance 3* се наоѓа на 800м од гондолта, или 10-15мин пешачење до неа, и на 800метра од центарот на Банско. Хотелот нуди просторни апартмани со сопствен тоалет, тв, кујна. Исто на располагање на гостите е и СПА центарот со внатрешен базен, сауна и парна бања.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цените е вклучено: употреба на внатрешен базен, сауна, парна бања, wi-fi.

Внатрешна гаража – 15 лева на ден на лице место.

Попустите и промоциите не можат да се комбинираат.

Бебешко креветче – 4еур на ден

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевања

-Дете од 0-1,99год не плаќа такси

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ.