Одликувајќи се со локација до плажа во Саранда хотелот нуди климатизирано сместување со бесплатен пристап до WiFi. Најблиската плажа е на неколку чекори подалеку.Сите соби се со ТВ со рамен екран,фрижидер и приватна бања со туш, фен.  Повеќето соби се со балкон со поглед на море.Гостите можат да уживаат во пијалок во барот на самото место. Различни ресторани, кафулиња и продавници се наоѓаат во близина на  хотелот.Пристаништето во Саранда е на 500 метри од хотелот Титанија, додека Националниот парк Бутринт е на растојание од 19 км

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува :

  • сместување со услуга ноќевање со појадок,WiFi, услуга 24/7
  • Во период од 01.07.-31.08.2021 минимум 3 ноќевања.

Услови за деца :

  • ·  0-1,99 бесплатно сместување

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
  • Можност за користење на лежалки и чадор  на приватната плажа на хотелот  4 € од ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]