Хотел Sunrise Park се наоѓа на неколку минути пешачење до гондолата, и на 5 минути одалеченост од историскиот центар на Банско, на својте гости им нуди, спа центар со базен, сауна и парна бања, фитнес, ресторан, лоби, ски гардероба.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Ако останите 7 дена – имате еден ден гратис (плаќате за 6 ноќи),

ДЕЦА со родители: 0 – 5.99 год. – гратис (без кревет), прво дете од 6 – 11.99 год = 50 %, второ дете 0 до 6-11.99 год.- гратис

Лица над 12 год. плаќаат 70 %, користат: храна и дополнителен кревет.

 појадок и вечера – шведски стол

– туристичка такса  вклучена во цената

– бесплатно користење на сауна, базен, фитнес, WI – FI

– превоз: хотел  гондола  хотел

ДОПЛАТА ЗА АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ САМО ЗА ТЕРМИНИТЕ:

Поаѓање на 08 и 12.01.2020 год., со враќање на 12 и 19.01.2020 год.

1600 денари возрасен а деца од 2 до 14 години 1000 ден.

Доплата – патничко здравствено осигурување 60 ден по ден (без франшиза со вклучена спортска незгода), а за деца до 18 год  40 ден. по ден (задолжително)