ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

www.sunnyhillsbg.com
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови : 
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]