Оддалечен на 8 минути пешки од центарот на мирна локација во прва линија од езерото хотелот СУ им нуди на своите гости повеќе типови на соби со прекрасна услуга.

ЦЕНОВНИК ЗА ЛЕТО 2021

(Период од 01.05 – 30.09.21)

Ноќевање со појадок: 26 еур по лице

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Цената вклучува:

  • 1 ноќевање со појадок во стандардна двокреветна соба
  • Дете до 06.99 години – Бесплатно;
  • Деца од 7 – 13,99 год. доплата 10 еур
  • Користење на клима уред;
  • Интернет;
  • Паркинг бесплатен со претходна резервација.
  • Туристичка Такса

Доплати:

  • Доплата за полупансион – 10 евра по лице од ден

Напомени:

  • SU Hotel има потполно стерилизирани соби и јавни простории, со UV GUARD LAMP, со што се обезбедува поголема заштита на гостите.

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]